X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Znajdź ubezpieczenie:
Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenia NNW

Indywidualne ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków

Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Atrakcyjne ceny - szybka wypłata świadczeń!
 
Ubezpieczenie NNW przeznaczone jest dla osób, które chcą zabezpieczyć się w trudnych do przewidzenia sytuacjach. Nawet w przypadku bardzo kosztownych i bolesnych następstw nieszczęśliwych wypadków, łatwiej sobie z nimi poradzić mając do dyspozycji środki z wypłaty odszkodowania.

Nieszczęśliwy wypadek może zdarzyć się każdemu i wszędzie!

Ubezpieczenie NNW daje poczucie bezpieczeństwa i wsparcie w trudnych sytuacjach życiowych.
Główne zalety:
  • elastyczność i możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb:
  • podstawowy zakres ubezpieczenia może być rozszerzony  o 12 dodatkowych klauzul
  • o wysokości sum ubezpieczenia decyduje klient
  • atrakcyjne ceny
  • szybka wypłata świadczeń
Dodatkowe korzyści:
  • całodobowa obsługa informacyjna Generali Assistance
  • świadczenie na wypadek zawału serca lub udaru mózgu nie będące następstwem wcześniejszego stanu chorobowego
  • ubezpieczeniem można objąć każdą osobę do 65 roku życia
  • ochrona ubezpieczeniowa podczas uprawiania amatorskiego narciarstwa alpejskiego, klasycznego, snowboardu oraz nurkowania
  • ochrona ubezpieczeniowa w przypadku porwania - jedyna taka klauzula w ramach ubezpieczenia NNW na rynku
Wersja podstawowa ubezpieczenia zapewnia wypłatę świadczenia z tytułu śmierci ubezpieczonego wskutek nieszczęśliwego wypadku oraz pomoc assistance. Zakres ubezpieczenia można rozszerzyć o jedną z 12 klauzul dodatkowych.

Zakres Generali NNW
1.   Wybierz odpowiednią dla siebie ofertę. Zapoznaj się również z Ogólnymi Warunkami Umowy (OWU), które są dokumentem zawierającym wszystkie warunki polisy.
2.   Wypełnij dane niezbędne do wyliczenia składki;
3.   Po wypełnieniu wniosku, otrzymujesz informację o wysokości składki. Jeśli akceptujesz kwotę, przejdziesz do strony, na której zostaniesz poproszony o podanie danych niezbędnych do wystawienia polisy lub przekierowany do płatności online.

Płatność online: wszystkie płatności są realizowane za pośrednictwem serwisu PayU, dlatego jako adresat przelewu będzie figurowała firma PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Marcelińska 90. Gwarantuje to pełne bezpieczeństwo transakcji, w której my jako sklep, nie mamy żadnego dostępu do danych Twojego konta.

Pamiętaj, że za obsługę czy przesyłkę dokumentów nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat.

4.   Po zarejestrowaniu płatności, przygotujemy dla Ciebie dokumenty, a następnie wyślemy przesyłką poleconą priorytetową. Jako tymczasowe potwierdzenie ochrony otrzymasz od nas skan zawartej polisy.

Pomoc: W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 71 320 71 77 (w godz. 8 - 16 od poniedziałku do piątku) lub pocztą elektroniczną: wnioski@ubezpieczeniaonline.pl
Do pobrania
Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowycho Rzecznik Ubezpieczonych Generalna Inspekcja Ochrony Danych Osobowych Certyfikat SSL Komisja Nadzoru Finansowego

Na skróty

Ubezpieczenie na narty

Ubezpieczenia na narty

Wszystko, czego potrzebujesz wyjeżdżając na narty lub snowboard - za granicę lub na terenie RP. Komfortowa obsługa - wszystkie polisy dostępne online - bez wychodzenia z domu!
Ubezpieczenia Assistance

Ubezpieczenia Assistance

Awaria, stłuczka, wypadek samochodowy mogą przydarzyć się każdemu. Zapewnij sobie komfortową pomoc i opiekę w kryzysowej sytuacji.

Sprawdź:
Ubezpieczenia OC

Ubezpieczenia OC

Szukasz oferty OC w życiu prywatnym, a może chcesz sprawdzić propozycje ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej dla wybranej grupy zawodowej? Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!
Odszkodowania

Odszkodowania

U nas znajdziesz aktualne oferty firm odszkodowawczych, zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Sprawdź, jak uzyskać wysokie odszkodowanie!

Ubezpieczenia ochrony prawnej

Ubezpieczenia ochrony prawnej

Ochrona prawna w sprawach karnych oraz przy dochodzeniu odszkodowań. Zapewnij sobie pomoc prawnika. Nigdy nie wiesz, kiedy będziesz musiał skorzystać z jego usług.

Z naszym ubezpieczeniem będziesz miał możliwość korzystania z fachowej pomocy renomowanych kancelarii prawnych na terenie całego kraju. 
OFE

Otwarte Fundusze Emerytalne

Zbliża się czas, gdy będziesz musiał wybrać drugi filar emerytalny? A może chcesz zmienić fundusz, na który zdecydowałeś się jakiś czas temu?

Wszystkie Otwarte Fundusze Emerytalne w jednym miejscu!

Najciekawsze oferty:

Inne ubezpieczenia

Inne ubezpieczenia

Szukasz nietypowego ubezpieczenia? W tym miejscu znajdziesz niestandardowe propozycje - dla rowerzystów, ubezpieczenie dla psa lub kota, karty dla studentów i wiele innych.
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczenie.com.pl Największy portal ubezpieczeniowy w Polsce. Kompendium wiedzy o ubezpieczeniach. Ubezpieczenie zdrowotne, społeczne, OC i AC, mieszkania, domu, na życie, NNW, inwestycyjne, dla firm, ofe.
www.dlaagenta.pl Pierwszy w Polsce System Formularzy LEAD dla agentów Ubezpieczeniowych wszystkich towarzystw. System LEAD to prosty sposób współpracy agentów ubezpieczeniowych i klientów, którzy chcą nabyć polisę.
www.rankingofe.com.pl Notowania i Wyniki Otwartych Funduszy Emerytalnych. Porównanie OFE online. Fundusze: generali, axa, ing, polsat, nordea, allianz, aig, aegon, pzu, warta, aviva, pekao, pocztylion, bankowy.
www.agent-ubezpieczeniowy.com.pl Największy katalog agentów ubezpieczeniowych w Polsce. Agent ubezpieczeniowy Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Szczecin, PZU, Aviva, Warta...
www.smsprzypomnienie.pl Zamów bezpłatne przypomnienie SMS informujące o końcu ważności badania technicznego i polisy OC. Przypomnimy Ci o dopełnieniu koniecznych formalności.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.polisynazycie.com.pl Polisy na życie chronią Ciebie i Twoją rodzinę przede wszystkim od ryzyka nagłej, niespodziewanej śmierci. Ubezpieczenie na życie zagwarantuje spokój finansowy Twojej rodzinie.
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
www.ubezpieczenierolnicze.pl Ubezpieczenia dla rolników: KRUS, obowiązkowe, dobrowolne, z dopłatą skarbu państwa. Zamów ubezpieczenie.
Ubezpieczenia online.pl sp. z o.o. © 2006-2014